KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012662
nr 1201 2662
Ivan Joern
(1902-1968), Sverige
Oljemålning, Landskap, signerad Joern. Olja på pannå, 61,5x72 cm, oramad
Ivan Joern, svensk bildkonstnär född i Karlstad 1902, död 1968.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:36:46
31/8 19:10:33